U 2018. ovo je naš stručni tim koji se brine o vašim potrebama

Ravnateljica: Anamarija Oštrić, anamarijao@sova.hr
Zamjenica ravnateljice: Marina Curman, marinac@sova.hr
Organizatorica nastave: Ivana Sudar, ivanas@sova.hr ; Mirjana Rakić, mirjanar@sova.hr
Sovanet: Ružica Trohar, ruzicat@sova.hr
Računovodstvo: Renata Šušak, renatas@sova.hr
Referada: Dona Lovreković, donal@sova.hr
Komercijala: Kristina Kapusta, kristinak@sova.hr
Tehnika: Hrvoje Karić, hrvojek@sova.hr

Direktorica nastave:  
Jasminka Dupor, prof.,  jasminka.dupor@sova.hr

Zamjenica direktorice nastave:
prof. Popijač Ines

Mentori:
prof. Curić Romina
prof. Ušnik Jadranka

Pomoćnici mentora:
prof. Ognjan Sandra

Nastavnici:
prof. Banas Sandra
apsolventica Blažinić Valentina
apsolventica Bosnar-Musija Tamara
prof. Breznički Ucović Sandra
prof. Bukvić Marijana
apsolventica Butina Nikol
prof. Butum Monika
prof. Dropulić Morana
apsolventica Dvorski Mirna
prof. Fajdić Adrijana
prof. Faulend Lada
prof. Filipčić Ivana
apsolventica Filar Petra
prof. Fočić Božičković Sunčana
apsolventica Gašpar Andrea
prof. Grljušić Kordić Snježana
prof. Hergovich Katalin
prof. Ivanovski Lea
prof. Jagar Ida
apsolventica Jarnečić Martina
prof. Karneluti Morana
prof. Kasanić Darko
apsolventica Kondres Lana
prof. Kormanić Irena
prof. Kos Valentina
prof. Kovačec Antonija
prof. Mardešić Maja
bacc. Maroević Lucija
prof. Marošević Čeh Ivana
apsolventica Obuljen Marija
prof. Papić Koren Danica
prof. Pavličević Sanja
prof. Potapova Elena
prof. Sošić Bojana
prof. Šalinović Ivana
apsolventica Šlopar Magdalena
prof. Špoljarić Bernarda
prof. Weitner Sandra

Želite li se priključiti našem timu, slobodno nam se javite na mail sova@sova.hr!



SOVA Varšavska d.o.o., Savska cesta 141, Zagreb, Poslovnica Varšavska 14
OIB: 85366950288  / MBS: 080505265 Trgovački sud u Zagrebu Tt-10/22993-5, temeljni kapital 20.000,00 kuna uplaćen u cijelosti, zastupa Marina Curman
Žiro račun kod Erste Bank: IBAN: HR2824020061100606435

SOVA jezično učilište, Varšavska 14, Zagreb
OIB: 91784319952 / MBS: 080687530 Trgovački sud u Zagrebu Tt-09/1616-2
Žiro račun kod Erste Bank: IBAN: HR7924020061100606584